1 |
CLAUDIO MUNIZ PEREIRA |
LJ SIX FIRST DASH |
P147143 |
FERNANDO ANTONIO COSTA |
16.850 |
Aberta Sęnior |
2 |
MARCOS ANTONIO DA SILVA REIS |
DURIAN SHEZA DASH BG |
P226586 |
ADRIANA MORAIS PRATA BELLODI |
16.968 |
Aberta Júnior |
3 |
LUCAS LEONARDO DA COSTA LANCA |
ALECRIM FOR DASH |
P137782 |
MARIA JULIA FERREIRA DE OLIVEIRA |
17.042 |
Tira Teima |
4 |
FERNANDA CAVALHEIRO |
MYFAMOUS MADE BG |
P213968 |
GIOVANE BARROTI |
17.051 |
GP ABQM |
5 |
LUCAS LEONARDO DA COSTA LANCA |
LENNY FAMES LACHAT |
P133271 |
HARAS R3 PAINT AND QUARTER HORSES |
17.084 |
Tira Teima |
6 |
PAULO AUGUSTO CAVALHEIRO JUNIOR |
BLACKSMITH FAME BG |
P252061 |
RENATO MARTORANO VALLONE |
17.085 |
GP ABQM |
7 |
CLAUDIO MUNIZ PEREIRA |
LJ SIX FIRST DASH |
P147143 |
FERNANDO ANTONIO COSTA |
17.089 |
Tira Teima |
8 |
CLAUDIO MUNIZ PEREIRA |
ZD SANDY TA FAME |
P158921 |
HENRIQUE MERLINI DUTRA |
17.122 |
Aberta Sęnior |
9 |
PAULO AUGUSTO CAVALHEIRO JUNIOR |
BLACKSMITH FAME BG |
P252061 |
RENATO MARTORANO VALLONE |
17.148 |
Aberta Júnior |
10 |
ELTON MANOEL DE SOUZA |
INTIMATE DASH JIBF |
P185618 |
JORGE ISMAEL DE BIASI FILHO |
17.165 |
Aberta Júnior |
11 |
WILLIAM MICHEL DE FREITAS JACINTO |
JUNGLE DEE JAMPC |
P165276 |
JAIRO MONACO PRUDENTE CORREA |
17.235 |
Tira Teima |
12 |
PAULO AUGUSTO CAVALHEIRO JUNIOR |
MYFAMOUS MADE BG |
P213968 |
GIOVANE BARROTI |
17.238 |
Aberta Júnior |
13 |
ELTON MANOEL DE SOUZA |
CAMILLE ZORRERO |
P174385 |
JORGE ISMAEL DE BIASI FILHO |
17.250 |
GP ABQM |
14 |
CLAUDIO MUNIZ PEREIRA |
ZD SANDY TA FAME |
P158921 |
HENRIQUE MERLINI DUTRA |
17.257 |
Tira Teima |
15 |
ELIEL HORSTH CORREA |
DAFNE TA FAME |
P170893 |
NATALIA DUNDI CARVALHO |
17.259 |
Aberta Júnior |
16 |
ELTON MANOEL DE SOUZA |
INTIMATE DASH JIBF |
P185618 |
JORGE ISMAEL DE BIASI FILHO |
17.269 |
Tira Teima |
17 |
CLAUDIO MUNIZ PEREIRA |
LJ SIX FIRST DASH |
P147143 |
FERNANDO ANTONIO COSTA |
17.284 |
GP ABQM |
18 |
NARCE WILLIAN SEPULVIDA |
VICTORIA TOL FAME 4M |
P165482 |
VANDERSON MACARRONI CAETANO |
17.288 |
Tira Teima |
19 |
NARCE WILLIAN SEPULVIDA |
WESTWIND ROGER TACO |
P119583 |
JULIANO CALIL |
17.302 |
GP ABQM |
20 |
WILLIAM MICHEL DE FREITAS JACINTO |
JUNGLE DEE JAMPC |
P165276 |
JAIRO MONACO PRUDENTE CORREA |
17.303 |
Aberta Sęnior |
21 |
NARCE WILLIAN SEPULVIDA |
ZEUS JOSE CRV |
P152927 |
JULIANO CALIL |
17.305 |
Aberta Sęnior |
22 |
NARCE WILLIAN SEPULVIDA |
ZEUS JOSE CRV |
P152927 |
JULIANO CALIL |
17.310 |
GP ABQM |
23 |
FERNANDA CAVALHEIRO |
MYFAMOUS MADE BG |
P213968 |
GIOVANE BARROTI |
17.311 |
Aberta Feminino |
24 |
CLAUDIO MUNIZ PEREIRA |
ZORRO SHADY APOLLO |
P203448 |
ALLAN CESAR COSTA AMABILE |
17.312 |
Aberta Júnior |
25 |
MURILO AUGUSTO FERAUDO MANTOVANI |
BARANGA DASH |
P133358 |
RENATO CESAR DAVOGLIO |
17.314 |
Aberta Sęnior |
26 |
JOSE EDUARDO PEREIRA |
SUCESSO FLY DEE 4M |
P122786 |
HARAS R3 PAINT AND QUARTER HORSES |
17.337 |
Tira Teima |
27 |
NARCE WILLIAN SEPULVIDA |
GRAY TOP ZD |
M201492 |
JULIANO CALIL |
17.355 |
GP ABQM |
28 |
PAULO AUGUSTO CAVALHEIRO JUNIOR |
FRENCH FAME POEM BG |
P257813 |
CARIVALDO CARICIO DE OLIVEIRA NETO |
17.367 |
Cavalo Iniciante |
29 |
PAULO HENRIQUE CAMILO |
GIPSY SIX MOON |
P155237 |
MARCOS ROBERTO LOURENCO |
17.385 |
Aberta Sęnior |
30 |
GABRIELA DOS SANTOS PERDONATTI BOZELLI |
PANDORA ZORRERO |
P115555 |
PEDRO LUIZ PERDONATTI |
17.391 |
Amador |
31 |
WILLIAM MICHEL DE FREITAS JACINTO |
WRANGLER RED JAMPC |
P184821 |
JAIRO MONACO PRUDENTE CORREA |
17.403 |
Aberta Castrado |
32 |
ELTON MANOEL DE SOUZA |
GENUINE MOOSE JIBF |
P228680 |
JORGE ISMAEL DE BIASI FILHO |
17.441 |
Cavalo Iniciante |
33 |
MARIA FERNANDA PRATO |
ZEVI GAMAY HED |
P159368 |
JOAO ANTONIO DIAS PRATO |
17.442 |
Jovem C |
34 |
LUCAS LEONARDO DA COSTA LANCA |
ZORRO NU LENA |
P106023 |
CAROLINA VILELA FERREIRA BARILLARI DE OLIVEIRA - ME |
17.445 |
Tira Teima |
35 |
ELTON MANOEL DE SOUZA |
CAMILLE ZORRERO |
P174385 |
JORGE ISMAEL DE BIASI FILHO |
17.460 |
Aberta Júnior |
36 |
WILLIAM MICHEL DE FREITAS JACINTO |
ZORRO CRUSHER JAMPC |
P148142 |
JAIRO MONACO PRUDENTE CORREA |
17.462 |
Aberta Castrado |
37 |
WILLIAM MICHEL DE FREITAS JACINTO |
ZORRO CRUSHER JAMPC |
P148142 |
JAIRO MONACO PRUDENTE CORREA |
17.464 |
Aberta Sęnior |
38 |
WILLIAM MICHEL DE FREITAS JACINTO |
WRANGLER RED JAMPC |
P184821 |
JAIRO MONACO PRUDENTE CORREA |
17.467 |
GP ABQM |
39 |
WILLIAM MICHEL DE FREITAS JACINTO |
JUNGLE DEE JAMPC |
P165276 |
JAIRO MONACO PRUDENTE CORREA |
17.477 |
GP ABQM |
40 |
JOAO VICTOR NEGRAO DE OLIVEIRA |
DINDO TIMES DA 2S |
B005861 |
CAIO LUIZ JUNQUEIRA FRANCO |
17.480 |
Prof. Light |
41 |
WILLIAM MICHEL DE FREITAS JACINTO |
CREEKINHA ICY OFV |
P184197 |
JOSE RENATO NAGIB JORGE |
17.496 |
Aberta Júnior |
42 |
JOAO VICTOR NEGRAO DE OLIVEIRA |
DINDO TIMES DA 2S |
B005861 |
CAIO LUIZ JUNQUEIRA FRANCO |
17.501 |
Aberta Castrado |
43 |
JOAO VICTOR NEGRAO DE OLIVEIRA |
NURIA POCODO WRB |
P139531 |
CAIO LUIZ JUNQUEIRA FRANCO |
17.503 |
Aberta Sęnior |
44 |
FATIANA GARCIA PIGNANELLI |
EXCLUSIVE MOON |
P128052 |
FATIANA GARCIA PIGNANELLI |
17.508 |
Aberta Feminino |
45 |
HENRIQUE PEDROSO DA SILVA |
EFFORT DASH CASH |
P208284 |
MARIANA BRITO JOVERNO |
17.512 |
Prof. Light |
46 |
MURILO AUGUSTO FERAUDO MANTOVANI |
BARANGA DASH |
P133358 |
RENATO CESAR DAVOGLIO |
17.512 |
Tira Teima |
47 |
NARCE WILLIAN SEPULVIDA |
SHAKIRA ON FIRE |
P165934 |
JULIANO CALIL |
17.512 |
Tira Teima |
48 |
CLAUDIO MUNIZ PEREIRA |
MERRITARA SAN BRYAN |
P143536 |
ISABELLA FERRAREZI MOTA |
17.521 |
GP ABQM |
49 |
JOAO PEDRO AYRES NEVES DE AZEVEDO |
ESPERANCA GUY |
P200368 |
FRANCISCO CARUSO NETO |
17.525 |
Amador |
50 |
CLAUDIO MUNIZ PEREIRA |
VF IM ALL THAT |
P117981 |
CARLOS TENORIO MARTINS |
17.525 |
GP ABQM |
51 |
PAULO HENRIQUE DE LUCCA FILHO |
SUCESSO FLY DEE 4M |
P122786 |
HARAS R3 PAINT AND QUARTER HORSES |
17.525 |
Amador |
52 |
GABRIELE APARECIDA IRGANG |
MISTER SURPRISE HDN |
P132577 |
GABRIELE APARECIDA IRGANG |
17.543 |
Jovem B |
53 |
RICARDO ANTONIO PEETZ |
STRAIKER SIX |
P188762 |
RICARDO ANTONIO PEETZ |
17.550 |
Aberta Júnior |
54 |
NARCE WILLIAN SEPULVIDA |
WESTWIND ROGER TACO |
P119583 |
JULIANO CALIL |
17.555 |
Aberta Sęnior |
55 |
ELTON MANOEL DE SOUZA |
INTIMATE DASH JIBF |
P185618 |
JORGE ISMAEL DE BIASI FILHO |
17.578 |
GP ABQM |
56 |
HENRIQUE PEDROSO DA SILVA |
CRIS VICTORIA FLY |
P128343 |
DAVI DA MOTTA AYOUB |
17.579 |
Tira Teima |
57 |
MURILO AUGUSTO FERAUDO MANTOVANI |
ICP INVICTA FAMES |
P216347 |
JAIME MANTOVANI |
17.581 |
Cavalo Iniciante |
58 |
ADILSON VAGNER BALLOTTI |
ROCKERINHA SHADY AB |
P198395 |
DEINA POLIZELLI BALLOTTI |
17.589 |
Amador |
59 |
WILLIAM MICHEL DE FREITAS JACINTO |
SAVANA DESIGNER JAMP |
P169777 |
EMANUEL ALMEIDA DE OLIVEIRA |
17.593 |
GP ABQM |
60 |
CLAUDIO MUNIZ PEREIRA |
ZORRO SHADY APOLLO |
P203448 |
ALLAN CESAR COSTA AMABILE |
17.595 |
Cavalo Iniciante |
61 |
JOAO VITOR CORREA BOZELLI |
HAWILUX LEO |
P189307 |
PEDRO LUIZ PERDONATTI |
17.596 |
GP ABQM |
62 |
ELIEL HORSTH CORREA |
DAFNE TA FAME |
P170893 |
NATALIA DUNDI CARVALHO |
17.598 |
Tira Teima |
63 |
WILLIAM MICHEL DE FREITAS JACINTO |
CREEKINHA ICY OFV |
P184197 |
JOSE RENATO NAGIB JORGE |
17.606 |
Tira Teima |
64 |
ELVISLEI JOSE MANZATTI |
HANNA TUX JAY F2R |
P217290 |
TAUANE BRAGHIROLLI ZANELI |
17.609 |
GP ABQM |
65 |
THAIS MUNIQUE DE PAULA MORAIS |
NINFETA TIMES MZ |
P137553 |
ROBERTO UGOLINI NETO |
17.611 |
Tira Teima |
66 |
ELVISLEI JOSE MANZATTI |
RIPE CATCH ZORREIRO |
P192213 |
VALENTINA RAMALHO SILVEIRA |
17.612 |
GP ABQM |
67 |
JOAO VICTOR NEGRAO DE OLIVEIRA |
NURIA POCODO WRB |
P139531 |
CAIO LUIZ JUNQUEIRA FRANCO |
17.613 |
Prof. Light |
68 |
JOAO VITOR CORREA BOZELLI |
HAWILUX LEO |
P189307 |
PEDRO LUIZ PERDONATTI |
17.617 |
Tira Teima |
69 |
ADILSON VAGNER BALLOTTI |
ROCKERINHA SHADY AB |
P198395 |
DEINA POLIZELLI BALLOTTI |
17.621 |
Amador Light |
70 |
JOSE EDUARDO PEREIRA |
SUCESSO FLY DEE 4M |
P122786 |
HARAS R3 PAINT AND QUARTER HORSES |
17.623 |
Aberta Sęnior |
71 |
THAIS MUNIQUE DE PAULA MORAIS |
NINFETA TIMES MZ |
P137553 |
ROBERTO UGOLINI NETO |
17.635 |
Aberta Feminino |
72 |
NARCE WILLIAN SEPULVIDA |
VICTORIA TOL FAME 4M |
P165482 |
VANDERSON MACARRONI CAETANO |
17.643 |
Aberta Júnior |
73 |
MARCOS ANTONIO DA SILVA REIS |
DURIAN SHEZA DASH BG |
P226586 |
ADRIANA MORAIS PRATA BELLODI |
17.644 |
GP ABQM |
74 |
FATIANA GARCIA PIGNANELLI |
STOLI CROWN ROYAL |
P173072 |
FATIANA GARCIA PIGNANELLI |
17.658 |
Tira Teima |
75 |
ELIEL HORSTH CORREA |
CREAM CHEESE TOO RCH |
P194525 |
RENATO LUIZ DE OLIVEIRA |
17.666 |
Tira Teima |
76 |
DOLVANO APARECIDO FERREIRA COSTA |
YELLOW FAILAS SMA |
P106219 |
SIDINEI CARLOS BATISTA DIAS |
17.669 |
Tira Teima |
77 |
JOAO PEDRO AYRES NEVES DE AZEVEDO |
MAGIC FLY MITE |
M235682 |
CAROLINA EMANUELE RIBEIRO DE SOUSA |
17.669 |
Amador |
78 |
MURILO AUGUSTO FERAUDO MANTOVANI |
POTIRA FROSTY |
P207532 |
ALEXANDRE SAVIO TESSI |
17.672 |
Cavalo Iniciante |
79 |
THIAGO DE PAULA HAYASHI |
ANGEL CASH SUCESS |
P213513 |
ESTELA VIANA PERES |
17.674 |
Cavalo Iniciante |
80 |
GABRIELE APARECIDA IRGANG |
MISTER SURPRISE HDN |
P132577 |
GABRIELE APARECIDA IRGANG |
17.679 |
Tira Teima |
81 |
LUIZA BALARDIN FERREIRA DE MELLO |
JOHNNY OLENA FL |
P100702 |
LUIZA BALARDIN FERREIRA DE MELLO |
17.692 |
Jovem A |
82 |
PAULA BEATRIZ FERREIRA |
TOP LIL JAY |
M210958 |
PAULO ROBERTO FERREIRA FILHO |
17.693 |
Jovem C |
83 |
CLAUDIO MUNIZ PEREIRA |
ST FIREWALL |
P169681 |
LUCAS BONANI LINJARDI |
17.701 |
Tira Teima |
84 |
JOSE EDUARDO PEREIRA |
SUCESSO FLY DEE 4M |
P122786 |
HARAS R3 PAINT AND QUARTER HORSES |
17.705 |
GP ABQM |
85 |
ADILSON VAGNER BALLOTTI |
FABULOUS FLYING |
P199426 |
DEINA POLIZELLI BALLOTTI |
17.707 |
Amador Light |
86 |
MARIANA BRITO JOVERNO |
SPECIAL GEA SHADY |
P155674 |
MARIANA BRITO JOVERNO |
17.709 |
Jovem A |
87 |
YURI LAZARIM |
POEM DESIGNER |
P198335 |
GIOVANE BARROTI |
17.709 |
Aberta Castrado |
88 |
MARCOS ANTONIO DA SILVA REIS |
FENDI FLY |
P201051 |
HENRIQUE DUARTE PRATA |
17.714 |
Cavalo Iniciante |
89 |
MARCOS ANTONIO DA SILVA REIS |
TAYSON SMOKIN |
P197701 |
JAQUELINE APARECIDA DE PAULA GOMES |
17.726 |
Tira Teima |
90 |
TAUANE BRAGHIROLLI ZANELI |
DIAMOND SHADYFLY HSG |
P158988 |
DIEGO BRITO DE SOUSA |
17.728 |
Amador Principiante |
91 |
JOAO VITOR CORREA BOZELLI |
PUMA VICTORY LW |
P178022 |
PEDRO LUIZ PERDONATTI |
17.728 |
Prof. Light |
92 |
WILLIAM MICHEL DE FREITAS JACINTO |
BRUNETT FLY JAMPC |
P197473 |
JAIRO MONACO PRUDENTE CORREA |
17.734 |
Cavalo Iniciante |
93 |
LUCAS LEONARDO DA COSTA LANCA |
HABITAT DASH ENC |
P178134 |
ELIANO DONIZETI TEZORE |
17.755 |
Aberta Júnior |
94 |
DOLVANO APARECIDO FERREIRA COSTA |
VICK CREAM |
P179135 |
GLAUCIO BARBOSA SILVA |
17.758 |
Tira Teima |
95 |
ISABELLA SANDRINI VIEIRA |
BABALU FERRARI CODY |
M212934 |
ISABELLA SANDRINI VIEIRA |
17.765 |
Principiante B |
96 |
THAIS MUNIQUE DE PAULA MORAIS |
DUQUITA FAILAS |
P191925 |
VALENTINA RUIZ MILHORANCA |
17.772 |
Tira Teima |
97 |
THAIS MUNIQUE DE PAULA MORAIS |
NINFETA TIMES MZ |
P137553 |
ROBERTO UGOLINI NETO |
17.776 |
Prof. Light |
98 |
PAULO FASANELLI |
VALENTIN CRUSHER G |
P169904 |
DANILO RUIZ IANEZ |
17.777 |
Amador Light |
99 |
FERNANDA CAVALHEIRO |
MADE DESIGNER BG |
P197381 |
CONDOMINIO MADE DESIGNER BG |
17.787 |
Aberta Feminino |
100 |
MARCOS ANTONIO DA SILVA REIS |
FENDI FLY |
P201051 |
HENRIQUE DUARTE PRATA |
17.788 |
Aberta Júnior |